Kravaty, Obuv, Športová obuv, Príslušenstvo, Rastlinný a živočíšny olej, Olej na kúrenie, Mazací olej, Detské odevy, Ostatné, Aukcie, Opravy športového vybavenia, Bary
aster-srl-abbigliamento-uomo-donna-calzature-ed-accessori.italiantrade.sk
ASTER srl - ABBIGLIAMENTO UOMO, DONNA, CALZATURE ED ACCESSORI
28, v. Arti
Trapani
911 00
Spoločenské kravaty vyrábame z materiálu zo 100% polyesteru a hodvábu. Tento materiál je tlačený alebo tkaný z rôznofarebných vlákien ( žakárové ) od známych zahraničných výrobcov. Spoločenské kravaty vyrobíme od návrhu po konečný výrobok podľa požiadavky zákazníka.
Pánske kravaty na zakázku, materiál 100% polyester, 100% hodváb. Módne pánske kravaty s vtkaným logom. Zákazník si sám môže navrhnúť dezén kravaty, ktorý graficky spracujeme a vyrobíme. Možno kombinovať s dámskymi doplnkami v rovnakom dezéne ( šatky ).